Movies
Ratings
348
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 3.5
Rear WindowRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
VertigoRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
EpitaphRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0