Movies
Ratings
350
The SubstanceRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 4.0
A Beautiful LifeRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 3.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
CodaRated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 3.0