Movies
Ratings
930
MaXXXineRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
American Psycho 2: All American GirlRated ★ 1.0
Nappily Ever AfterRated ★ 3.0
Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 2.0
Heart EyesRated ★ 1.5
Bad MomsRated ★ 2.0
D.E.B.S.Rated ★ 2.0
ResistanceRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 2.5
NanaRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 2.0
CubeRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5