Movies
Ratings
36
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The InternRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5