Movies
Ratings
42
AntiviralRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
RockyRated ★ 5.0
Next SoheeRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
Hardcore HenryRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
Happy Death DayRated ★ 2.5