Movies
Ratings
456
HoppersRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 2.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
3670Rated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Nobody Loves MeRated ★ 1.5
Baseball GirlRated ★ 2.0- CandyRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0