Titles you rated
Shanghai GrandRated ★ 3.0
Fatal LoveRated ★ 1.0
To LiveRated ★ 4.0
All's Well, Ends WellRated ★ 2.5
Long and Winding RoadRated ★ 3.0
Once a ThiefRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
SakuraRated ★ 0.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.0
GintamaRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 4.5
Closest Love To HeavenRated ★ 1.5
Our Secret DiaryRated ★ 5.0- Peach GirlRated ★ 2.0
Kingdom 3: The Flame of FateRated ★ 3.5