Movies
Ratings
14
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5