Movies
Ratings
12
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Number OneRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0