Movies
Ratings
95
Bullet Train ExplosionRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5- MondaysRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Training DayRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Wrath of ManRated ★ 4.0- Yamikin Ushijima Kun the FinalRated ★ 4.5
- Ushijima the Loan Shark Part 3Rated ★ 4.5
- Ushijima Kun Part 2Rated ★ 4.5
- Ushijima the Loan SharkRated ★ 4.5
Helter SkelterRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Shinjuku Swan IIRated ★ 4.5- Shinjuku SwanRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 2.5