Movies
Ratings
59
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Zombie Land Saga: Yumeginga ParadiseRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 2.0
TenetRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Girls Band Cry Compilation Movie: Seishun KyōsōkyokuRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.0