Movies
Ratings
585
SiratRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
EternityRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 2.5
FrankenweenieRated ★ 3.5
My Mother the MermaidRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
My Sister's KeeperRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5