Movies
Ratings
65
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 4.5
MiseryRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
The CollectionRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0