Movies
Ratings
219
BraveRated ★ 2.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Trolls World TourRated ★ 3.5
TrollsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 2.0
No Strings AttachedRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 1.5
Five Feet ApartRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.0