Movies
Ratings
651
Project Hail MaryRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 3.5
SkinRated ★ 3.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.0
White NoiseRated ★ 2.5
The PastRated ★ 4.0
Kids ReturnRated ★ 3.0
Dream ScenarioRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
I'm Still HereRated ★ 3.0
IdaRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5