Movies
Ratings
26
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 2.5
AlienRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.5