Series
Ratings
82
GridRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Olaf PresentsRated ★ 3.0
No, Thank YouRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Cells at Work!!Rated ★ 2.5
Cells at Work! Code BlackRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0