Movies
Ratings
46
PeninsulaRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.0
On the Basis of SexRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
English VinglishRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5