Series
Ratings
10
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 3.5