Movies
Ratings
13
Look BackRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
HimizuRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- BrambledRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0