Movies
Ratings
295
The King's WardenRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 1.5