Movies
Ratings
77
Paris, je t'aimeRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
DeceptionRated ★ 1.0
AmourRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
ClownRated ★ 4.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
47 Meters DownRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 1.0
My Life as a DogRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
DriveRated ★ 4.0