Series
Ratings
87
Love Strikes!Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Vinland Saga Season 2Rated ★ 4.5
If Talking PaidRated ★ 4.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.0
Tojima Tanzaburo Wants to Be a Masked RiderRated ★ 4.5
To Your Eternity Season 3Rated ★ 4.0
The Twelve KingdomsRated ★ 4.0
TeogoniaRated ★ 4.0
The Faraway PaladinRated ★ 4.0
To Your Eternity Season 2Rated ★ 4.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.5
Kids on the SlopeRated ★ 4.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0