Titles you rated
Coming to AmericaRated ★ 5.0
Talladega Nights: The Ballad of Ricky BobbyRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 2.5
ItRated ★ 5.0
Tropic ThunderRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 1.0
ScreamRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 2.5
FootlooseRated ★ 3.5