Movies
Ratings
99
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
CarrieRated ★ 3.5
AntiviralRated ★ 3.0
That Obscure Object of DesireRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
The Girl with the NeedleRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
The Son's RoomRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.0
WildRated ★ 3.0