Titles you rated
MementoRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
October SkyRated ★ 4.0
Groot's PursuitRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
The Little GuyRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0
Groot's First StepsRated ★ 3.0
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Next FloorRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
War MachineRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5