Titles you rated
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Call of the NightRated ★ 3.5
Call of the Night Season 2Rated ★ 3.0- Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 3.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 2.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 1.0
Grand Blue Season 2Rated ★ 2.5
Grand BlueRated ★ 2.5
Medaka Kuroiwa Is Impervious to My CharmsRated ★ 1.0
Komi Can't Communicate Season 2Rated ★ 2.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5