Series
Ratings
197
The Potato LabRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 4.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 2.0
Captivating the KingRated ★ 3.0
Destined With YouRated ★ 2.0
The King's AffectionRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Our UniverseRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
CassandraRated ★ 4.5
JinRated ★ 4.0