Movies
Ratings
358
F1: The MovieRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Umamusume: Pretty Derby – Road to the Top the MovieRated ★ 3.0
Song Sung BlueRated ★ 4.0
My Favorite Love StoryRated ★ 3.0
The SwanRated ★ 3.0
The Rat CatcherRated ★ 2.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
The LobsterRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.5