Series
Ratings
255
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 2.0
ShōgunRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
BargainRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
King of DesertRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0