Movies
Ratings
777- HumintRated ★ 1.0
Air DollRated ★ 0.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Stand by MeRated ★ 3.5- I am MakimotoRated ★ 3.5
ThelmaRated ★ 3.5- By Rule of Crow's ThumbRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 4.5
Instant SwampRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
Yasuko, Songs of Days PastRated ★ 1.5
Your Eyes TellRated ★ 2.5
YurigokoroRated ★ 3.5- SomebodyRated ★ 2.5
BL MetamorphosisRated ★ 5.0
Yi YiRated ★ 4.0
HamiltonRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 2.5