Series
Ratings
60
Dragon ZakuraRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
KatanagatariRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 1.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.0
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 3.5
TorikoRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
Noragami AragotoRated ★ 3.0
NoragamiRated ★ 3.0