Movies
Ratings
126
CocoRated ★ 2.0
King KongRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
HulkRated ★ 1.5
PixelsRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 4.5