Movies
Ratings
1850
TwinsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
JunoRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
White Boy RickRated ★ 3.5
Happy Gilmore 2Rated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
The Kill RoomRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
FerrariRated ★ 3.5
Batman NinjaRated ★ 3.0
Batman Ninja vs. Yakuza LeagueRated ★ 3.0
ZebramanRated ★ 2.5
Fudoh: The New GenerationRated ★ 3.0