Movies
Ratings
330
HoppersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 5.0
Boogie NightsRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 2.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5