Titles you rated
Scavengers ReignRated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 3.5
Common Side EffectsRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 1.5
Severance Season 1Rated ★ 3.5
Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Good Omens Season 1Rated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 3.5
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 1.5
Avatar: The Last Airbender Season 1Rated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0