Titles you rated
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
SiratRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
PriscillaRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 4.0
FocusRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Promising Young WomanRated ★ 3.0