Movies
Ratings
540
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Toc TocRated ★ 3.5
YoungjuRated ★ 3.5
Nothing to HideRated ★ 3.5
TullyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 0.5
The True-taste ShowRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0