Movies
Ratings
154
Project Hail MaryRated ★ 4.0- HumintRated ★ 1.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Defying Gravity: The Curtain Rises on WickedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 3.5