Movies
Ratings
1628
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
The Pale Blue EyeRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
TrollsRated ★ 3.0