Titles you rated
Elegant Yokai Apartment LifeRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 5.0
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 5.0
Black Lagoon: The Second BarrageRated ★ 5.0
POSERated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 5.0
POSERated ★ 5.0
Black LagoonRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
IslandRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 5.0
Ally McBealRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Pretty Little LiarsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0