Titles you rated
Our Sweet Days of YouthRated ★ 4.0
Silent FriendRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 2.5
The Skin I Live InRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0- JoyRated ★ 3.0
Concrete MarketRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Good TimeRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
SandiwaraRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
- My Missing AuntRated ★ 3.5
- A Dance That SpeaksRated ★ 2.5
- The Final SemesterRated ★ 4.0
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 3.0