Titles you rated
The DinosaursRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.0
Agatha All AlongRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 1.5