Movies
Ratings
297
Jumanji: The Next LevelRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
MoonstruckRated ★ 5.0
Come TrueRated ★ 3.5
SpontaneousRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
News of the WorldRated ★ 5.0
MortalRated ★ 5.0
Where Hands TouchRated ★ 3.5
The QuakeRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 1.5
District 9Rated ★ 5.0
SpectralRated ★ 3.5
The WaveRated ★ 5.0
Love and MonstersRated ★ 5.0