Movies
Ratings
250
Green BookRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
- VirusRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 3.5
Silent FriendRated ★ 4.0
The Mysterious Gaze of the FlamingoRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Gloaming in LuomuRated ★ 4.0
That Summer in ParisRated ★ 4.5
ArcoRated ★ 4.0