Movies
Ratings
376
WickedRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
NobodyRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
ShaftRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Bo Burnham: InsideRated ★ 5.0