Titles you rated
Money FlowerRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Cat's PleasesRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
All InRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
On the Way to the AirportRated ★ 5.0