Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
EraserheadRated ★ 4.0
La ChimeraRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
Blue VelvetRated ★ 4.5