Titles you rated
D.P.Rated ★ 3.5- 頭文字D: Third StageRated ★ 5.0
- Initial D: Second StageRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 4.5
LIFERated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5