Titles you rated
LucyRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Hello MurdererRated ★ 2.5
The Scorpion KingRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5